PANELE 3D I DEKORACJE ŚCIENNE

Panele 3D, to wyraziste formy za pomocą których można zaaranżować we współczesnych domach eleganckie i nowoczesne wzornictwo. Te ornamentalne elementy znacznie podnoszą możliwości personalizacji pomieszczeń. Pozwalają stworzyć unikatowe i inspirujące wnętrze. Ściany nie są już niepozornym tłem do mebli, stanowią zaprojektowany element przestrzeni.
W100, W101 to panele 3D w kształcie trapezu i rombu są częścią paneli ściennych 3D z oferty Orac Decor. Głównym ich zadaniem jest tworzenie eleganckich wzorów lub ciekawych akcentów z użyciem jasnych kolorów.
Można je wzajemnie łączyć.

Panele ścienne 3D W102 oraz W103 - Cubi dają wiele nowych możliwości. Pozwalają ożywiać ściany i przekształcać coś zwykłego w śmiałe projekty. Nowe dekoracje Orac Decor pozwalają swobodnie projektować i wyrażać siebie. Wykorzystano najnowszą technologię dla osiągnięcia idealnej symetrii, perfekcyjnego wykończenia oraz proporcji. To przede wszystkim czyste linie, prostota, które w połączniu ze światłem tworzą spektakularny efekt.Dzięki profilowi CX-190 w kształcie litery U oraz taśmom LED został osiągnięty efekt podświetlonej ozdobnej ściany. CX-190 można wykorzystać na wiele sposobów, jako listwę przypodłogową, ścienną, sufitową oraz oświetleniową. Może także posłużyć nam do ukrycia przewodów.  

 


Panele ścienne W106 oraz W107 są częścią kolekcji elementów przestrzennych.  Inspirowane są geometrycznymi kształtami, które można dostrzec w nowoczesnej architekturze. Panele można malować, dowolnie komponować oraz łączyć tak aby osiągnąć wyjątkową i niepowtarzalną kompozycję.Arstyl Wall Panels to kolekcja dekoracji ściennych, którą możemy odnaleźć w ofercie NMC.
Składa się z trzech linii: Pure, Fun oraz Natural. Jest to propozycja dziewięciu nowej generacji dekoracji 3D, które w połączeniu z kolorem i światłem stanowią idealne narzędzie do stworzenia niepowtarzalnego i inspirującego wnętrza. 


Panele 3D WAVE, LIQUID oraz STONE inspirowane są naturą, ziemią i niebem, nadadzą wnętrzu miękki i magiczny wygląd. 
Panele SQUARE, CUBE oraz BUMB w kolorze bieli, głębokiej czerni i szarości będą stanowić interesujący akcent i idealnie odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach.

STRIPE
 to idealny panel 3D, którym możemy pokryć ścianki między pomieszczeniami lub wypełnić przestrzeń za telewizorem. Te poziome elementy poszerzą nam optycznie pomieszczenie. W połączeniu z oświetleniem LED, uzyskamy dodatkowe źródło światła.

Panele 3D służą do zabawy kolorem i formą. Możemy je montować w pionie, poziomie oraz ukośnie. Tworzyć aranżacje na całej powierzchni, na jej części, lub stosować jako elementy akcentujące. Powyżej znajdują się przykłady zastosowania Paneli DOMINO oraz IKON, wszędzie tam gdzie nie tylko forma ale i kolor ma znaczenie.W ofercie NMC, poza panelami 3D, możemy napotkać także płytki ścienne.
To trójwymiarowe elementy dekoracyjne, pojedyncze i lekkie. Tak jak panele ścienne, możemy je łączyć w dowolny sposób, poziomo, pionowo lub modułowo tworząc szeroki zakres efektów. To szczególnie wdzięczny materiał do tworzenia kolorowych akcentów. Efekt za każdym razem będzie inny.


Modułowe płytki ścienne 3D WING, RAY, CORAL wykonane są z poliuretanu o wysokiej gęstości, zagruntowane i gotowe do malowania. Tego rodzaju dekoracje są lekkie i łatwe w montażu. Za pomocą takich elementów, można łatwo i szybko przeprowadzić metamorfozę każdego wnętrza.


Nie tylko panele i płytki 3D mogą stanowić interesującą dekorację ścian. Firma Mardom Decor proponuje niestandardowe zastosowanie listew. Kolekcja VIVID składa się z trzech dekorów o uniwersalnym zastosowaniu.
Można je łączyć naprzemiennie, małe z dużymi, montować wertykalnie lub horyzontalnie. 

LISTWY QL022, QL23 oraz MD016